IFS - MONG DISC

by POINTLESS GEOMETRY

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  Purchasable with gift card

    €4 EUR  or more

   

 • Cassette + Digital Album

  Limited edition of 60 copies / C-39 cassette
  POINTLESS GEOMETRY 2019 / POINT#35

  Includes unlimited streaming of IFS - MONG DISC via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 15 days

    €7 EUR or more 

   

1.
04:48
2.
04:31
3.
4.
04:54
5.
04:52
6.
7.
07:28

about

Limited edition of 60 copies / C-39 cassette
POINTLESS GEOMETRY 2019 / POINT#35

credits

released October 1, 2019

Music by IFS - Mateusz Wysocki & Krzysztof Ostrowski
Master by Nagy Roland / www.facebook.com/faustomercier
Artwork and design by Copy Corpo / www.facebook.com/copycorpo

* Utwór "Candyflipper" znalazł się również na FASRAT Compilation #3
/ Father And Son Records And Tapes

Ifs to Krzysztof Ostrowski (Freeze) i Mateusz Wysocki (Fischerle). Projekt porusza się między różnymi estetykami, począwszy od brudnego ambientu, przez footwork, dub i hip-hop. Nagrania Ifs realizowane są w trakcie improwizowanych sesji.
www.facebook.com/ifsite

Freeze
Bydgoski muzyk, instrumentalista i producent,. Krzysztof Ostrowski Freeze w swojej twórczości sięga po brzmienia techno, eksperyment, ambient, dub, jazz, kraut czy improwizację. Skłania się ku eksperymentalnym i analogowym rozwiązaniom, jak syntezatory modularne czy samplowanie dźwięków z taśm VHS. Występuje solowo, bądź w ramach audiowizualnego duetu Soundscape Mirror z artystą wizualnym Tomem Skofem. Wspólnie z Mateuszem Wysockim (Fischerle) tworzy duet IFS. Nagrywał i występował m.in. z Piotrem Cisakiem, Grzegorzem Pleszyńskim, improwizowaną orkiestrą Come Down to Earth. Zadebiutował pod koniec zeszłego roku winylowy materiałem w wytwórni Jacka Sienkiewicza – Recognition, a w kwietniu tego roku ukazał się album w oficynie Pawlacz Perski. Jeszcze w tym roku planowane jest wydanie drugiego albumu duetu IFS oraz nowej audiowizualnej odsłony Soundscape Mirror, która swoją premierę miała na tegorocznej edycji festiwalu Cocart.
soundcloud.com/kook-on


Fischerle
Artysta, który od wielu lat przełamuje gatunkowe ramy i układa z nich własną wielowarstwową dźwiękową masę. Mateusz Wysocki, poza działalnością wydawniczą w Pawlaczu Perskim, kojarzony jest głównie ze swoich produkcji jako Fischerle. Jego muzyka wydawana była przez niezliczoną ilość wytwórni polskich i zagranicznych takich jak: U-Cover, Qunabu, Wounded Knife, Where To Now?, Monotype Records, Czaszka Records, Pointless Geometry. Produkcje Fischerle to opływające w detalach plastyczne konstrukty, mieniące się szczegółami zatopionymi w masywnych przestrzennych basach oraz pokaz niebanalnej wyobraźni i wielopoziomowej skomplikowanej architektury.
soundcloud.com/fischerle

license

all rights reserved

tags

about

POINTLESS GEOMETRY Warsaw, Poland

Independent audio / video label based in Warsaw, Poland, dedicated to improvisation, experimental and electronic music. Short series are available on audio tapes and VHS cassettes.

contact / help

Contact POINTLESS GEOMETRY

Streaming and
Download help

Redeem code

If you like POINTLESS GEOMETRY, you may also like: